Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez a kontakt lencse miatt...

Ez a kontakt lencse miatt van? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat van bent a kontakt lencsém. Este sokszor úgy veszem észre, amikor kiveszem, hogy piros szemem azon része, amit a kontaktlencse fed. Viszketni csak néha szokott. Valahol olvastam, hogy a szem pirosság magas vérnyomástól is lehet. Vagy a lencsével szedtem össze valami fertőzést. Ősszel voltam szemészeten(évente egyszer járok), akkor nem mondták, hogy bármi rosszat látnának. Szerintetek ez a lencsétől van? Most próbáljam kicsit mellőzni a lencsét? Vettem szemcseppet, amit lehet a lencsével együtt is használni, hátha szebb lesz.

Előre is köszi.



2022. jún. 7. 23:32
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha magas vérnyomás lenne akkor nem a lencse alatti terület lenne vörös?
2022. jún. 7. 23:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Sztem kb. 2 hetet hanyagold.

Nézd meg változik-e a szemed állapota.

2022. jún. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Beszélj az optikusoddal. Lehet, hogy a lencse márka nem jó, és szárítja nagyon a szemedet. Nekem több mint egy év után derült ki, hogy kényelmetlen a lencse és kaptam egy másik fajtát.
2022. jún. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az, aki az optikában vizsgálja a szemet olyan, mint egy rendes szemész orvos. Mert most egyik ismerősöm ezzel jön, hogy ő nem olyan, mint egy szemész és nem biztos, hogy úgy meg tudja vizsgálni a szemet. De gondolom a VisionExpress azért nem egy szar minőség lenne és nem kóklerek.
2022. jún. 8. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugodtan menj el hozzá. Hidd el, nem kapta volna meg a papírjait, ha nem tudja ezeket a dolgokat.
2022. jún. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mert ősszel voltam Vision Expresses szemésznél, mindent rendben talált, bár ha jól enlékszem régebben is volt, hogy piros volt időnként a szemem. Azt írták a papíromra, hogy egy év múlva kell visszamennem.
2022. jún. 9. 19:35
 7/9 anonim ***** válasza:
Gond van a szemeddel, és te ki akarod váni az egy évet? Végül is ha szeretnéd, hogy baja legyen szemednek, akkor nyugodtan várj még.
2022. jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem ne ilyen ócska helyre menj, mert megjárhatod. Olyan embert keress fel, aki ért a kontaktlencse betegségekhez.
2022. jún. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma már szebb, gyógyszertárban vettem szemcseppet, bár még kicsit rózsaszínebb, mint alap esetben, de már javult.
2022. jún. 10. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!