Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért van hogy néha vibrál...

Miért van hogy néha vibrál kicsit ha narancssárga tárgy van a látótermeben?

Figyelt kérdés
Mostanában vettem észre, hogy ha van egy narancssárga tárgy pl.narancsszínű olló vagy üdítő van a jobb oldalamon közel akkor így még ha nem is nézek közvetlen oda csak periférikus látásommal látom akkor ahogy mozog a szemem kicsit úgy vibrál körülötte. Csak narancssárgánál van ilyen, semmi másnál, citromsárgánál sem, valami reakció vagy érzékeny a szemem a narancsra? Főleg így félhomályban este veszem észre mint most, hogy kint sötét van, szobámban is csak éjjeli lámpa ég de napközben is lehet hogy van, csak akkor annyira nem érzékelem. Nincs epilepsziám vagy ilyesmi, ez csak ilyen fény tükröződés lehet? Miért pont a narancs színnel? Googleon nem tudom sehogy keresni, hátha itt valaki ért hozzá.:D ÉS mással is előfordult már.

2022. jún. 18. 03:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez a helyzet ha olvasok hosszabb ideig. Szemtekerezgésre gyanakodok az én esetemben.
2022. jún. 18. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézesd meg a szemed szemészeten.
2022. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!