Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Elmenjek szemészetre azzal,...

Elmenjek szemészetre azzal, hogy nagyon véreres a szemem?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon feltűnő ér az egyik szememben és ma észre vettem, hogy már tiszta eres mind. Érdemes ezzel elmennem? Problémáim nincsenek vele azon kívül, hogy néha kiszárad és hogy ha olvasok, utána nehezen áll vissza arra, hogy távolra lássak. Okozhatja mondjuk a szemszárazság?

2022. jún. 20. 18:13
 1/2 anonim válasza:
Szia. Ugyanez a bajom. A háziorvos azt mondta ki van száradva. Vettem műkönnyet, utána jobb, viszont véreres az egész már. Nagyon sokat vagyok a napon.
2022. jún. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fekete áfonya. az interspárban szoktam venni fagyasztottan, de áfonya joghúrt, lekvár s olyan szemkapszulát szedek ami azt tartalmazza.

kollagénport is, mert a szemkapszula is elég nekem. de jók a kollagén kapszulák is.

áfonya kivonatot tartalmazó szemcsepp.



az áfonya értágító.


nekem is nagyon eres szokott lenni. a jobb szememben van egy nagy ér, ami borzalmasan vörösödik s nagyon tud szúrni.

a gyógyszertárosom ajánlotta az áfonyás kapszulát s a szemcseppet. aztán valóban hatásosnak találtam.

javúlt is mindkét szemem egy teljes dioptriát fél éven belűl.

2022. júl. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!