Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szeretnék kontaktlencsét...

Szeretnék kontaktlencsét csináltatni, milyen árakra számítsak?

Figyelt kérdés

Ofotértbe vagy Vision Expressbe tervezek menni.

Plusz költségekkel együtt milyen árban vannak? Mindennapi horgásra tudom hogy a havi lencse éri meg jobban, viszont én kb heti 4 nap hordanám(van szemüvegem). Így körülbelül mennyire jönne ki a napi lencse ára?

Nem tudom ez számít e, de távolra látok rosszul, -0,5ös és -1es a szemüvegem.


2022. júl. 4. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ehhez hasonló árak van mindenhol. A lencsét egyébként nem "csináltatod", egyszerűen megveszed készen. Extra költség legfeljebb egy szemvizsgálat lehet az első doboz megvétele előtt, illetve a kontaktlencse folyadék. Utóbbira szintén láthatsz példákat a weboldalon.

2022. júl. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem csináltatni szoktak, hanem felmész egy random optika weboldalára és megrendeled a saját paramétereid szerint. Nekem -9-es a szemem, 2 heti lencsét hordok és a folyadékkal együtt havi átlag 5 ezerre jön ki. A tiéd ennél mindenképp olcsóbb lesz.
2022. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2!


Ez q megoldás akkor működik, ha már megvizsgaltak a szemét es alkalmas a lencse hordasra...



Kerdezo!


Mi értelme 4 nap lencsét hordani, 3 nap szemuveget?

2022. júl. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ofotértben, ha szemüveget is veszel, akkor tuti ingyenes a vizsgálat, viszont mivel lencsére külön vizsgálnak, így ha azt veszel szerintem arra is. (Én vagy fél éve mindkettőt vettem, akkor nekem az volt).

Valószínűleg optikában fogod megvenni az első lencséidet, így ott picit drágább lesz, mint a fent a linkelt oldalon, de utána már rendelhetsz nyugodtan.

2022. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!