Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » +6 os diotrias szemet érdemes...

+6 os diotrias szemet érdemes meg műttetni?

Figyelt kérdés

40 éves vagyok, de sok helyen azt mondják, várjak 50 éves korig, mert plusszos dioptriánál , lehetnek rejtett dioptriák is, ami később előjöhet.

Érdemes várnom, vagy vágjak bele?

1 éve csináltattam szemüveget, de homályosan látok vele. Anno 4 x vittem vissza, de joformán hülyének néztek.

És már baromira unom hogy homályosan látok. Így vezetni sem merek. Este meg pláne.

Volt már valaki hasonló helyzetben ilyen erős plusszos dioptriával?


2022. aug. 7. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
2022. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, de itt most hol találom meg a kérdésemre a választ? Vagy írjak , kérdezzek ott ? Azért kűldted ?
2022. aug. 7. 14:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Alkalmassági vizsgálat van a műtét előtt, ott tetőtől-talpig lemérnek mindent a szemmel kapcsolatosan. Annak ki kell derülnie, hogy mitől homályos a látás szemüveggel, mert az nem normális dolog. Ha korból fakadó látásélesség csökkenés, akkor azon a műtét sem fog segíteni.
2022. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2 olvass vissza, írd le az eseted, kérdezz.
2022. aug. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!