Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ugye nem vakulok meg?

Ugye nem vakulok meg?

Figyelt kérdés
Szurt a kontaktlencset, kivettem,utana fajtak meg a szemeim kicsit pirosak voltak,elmult, most este olyan száraz érzés mindkettő és megint fáj,hasogatóan, de nem piros. Nagy baj lehet belole? Nagyon félek hogy lesz valami bajom, pedig rendesen letisztitottamba lencseket,ujak voltak. Viszont lehet nem voltak tisztak a kezeim mikor kivettem, es uj fajta folyadekot hasznaltam. Valaki megnyugtat hogy nem lesz nagy bajom? Megprobalok eljutni szemeszhez minnel hamarabb de most nem tudom mit csinaljak.
2022. aug. 18. 04:57
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vakulsz meg, pár óra múlva rendbe jön. Nincs otthon műkönny?
2022. aug. 18. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van de nem használt. Eleve száraz szemeim vannak, nem a legelonyosebb viselnem kontaktlencset, de tobbet nem is fogok mar. Csak nagyon ravagyok stresszelve mert legnagyobb félelmem ez.
2022. aug. 18. 05:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!