Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az SZTK-ra kapható szemüvegek...

Az SZTK-ra kapható szemüvegek még mindig nagyon hordhatatlanul néznek ki?

Figyelt kérdés

Új szemüveget kellene csináltatnom, de egyszerűen nincs rá pénzem...nincs rá keret :)

Mit tegyek?


2010. szept. 23. 22:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát amikor nekem mutogatták, csak ilyen nagy piros műanyag keretek voltak. Aztán 12ezerért találtam egy jó keretet végülis.


Annál rosszabb nincs, amikor égni kell hogy béna a szemüveg. Akkor az ember föl se veszi. Legalábbis én biztos nem :/

2010. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt nem lehet megcsinálni hogy TB-re százféle keretet adjanak.
2010. szept. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Annál rosszabb nincs, amikor égni kell hogy béna a szemüveg. Akkor az ember föl se veszi"


El kell dönteni hogy látni akarsz vagy villogni.

2010. szept. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"El kell dönteni hogy látni akarsz vagy villogni."


A mai világban szerinted erről egy fiatal még dönthet?? Kiközösítik sokszor még a legdivatosabb szemüveg miatt is az embert... akkor bele sem gondolok hogy mi van ha egy ócska sz*rban kell járnia. Ja de tudom... körberöhögik. Ezek után én azt mondom kaparj össze 20-25ezret, annyiból már tuti meglesz egy normális szemüveg. Az sztk keretek mind rémesek.

2010. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!