Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől van az hogy ha oldalra...

Mitől van az hogy ha oldalra nézek akkor enyhe fájdalmat érzek a bal szemembem és a fejemben?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan leírni azt hogy hol van a fájdalom néha úgy érzem a szemem néha úgy hogy a halántékom néha pedig úgy hogy fejem hátsó része fáj és ez csak akkor történik amikor oldalra nézek ( oldalra mozdítom a szemgolyóm) . Ez a harmadik napja. Kicsit parázok mert olvastam a látóideg gyulladásról .

Akinek volt már látóideg gyulladása Az milyen fájdalmat tapasztalt ?gyenge vagy erőteljesebb? Nekem nagyon enyhe kellemetlen fajdalmam van. Van-e más tünete a látó ideggyulladásnak?

Ha nem szűnik meg nemsokára akkor felkeresem az orvost de addig is érdekelne pár vélemény tapasztalat.

Előre is köszönöm a választ!

23/L



2022. aug. 19. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Szaraz szemed lehet. Vannak ra szemcseppek is veny nelkul. Igyal sokat (2-3l).
2022. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Kiderült mi volt a baj?
2022. szept. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szia. Nem de elmult magatol. Fogalmam sincs mi lehetett
2022. okt. 1. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!