Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek volt lézeres szemműtétj...

Akinek volt lézeres szemműtétje, utána nem éreztél a szemedben és a homlokodnál enyhe fájdalmat? Mikor láttál jól?

Figyelt kérdés

7 hete műtöttek. Minden nap érzek enyhe fájdalmat, de ez csak olyan rövid ideig tartó. Mondjuk 15 másodperc, elmúlik, aztán mondjuk egy óra múlva megint van, össze vissza a nap folyamán. Mondtam pénteken az orvosnak, azt mondta hogy olyankor cseppentsek a műkönnyből. De van, hogy pont a szemcseppek után érzem ezt a fájdalmat.

A másik kérdésem hogy az egyik szemem már nagyon jó, de a másik még mindig olyan mint volt. Azt mondták, hogy rendben lesz, csak idő kell, kb. 2-3 hónap. Lasek 7D-vel műtöttek. Már nagyon szeretném hogy végre jól lássak.


2016. okt. 4. 10:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Az enyhe fájdalom lehet a megnövekedett szemnyomástól is. Nekem anno kontaktlencsénél is gyakori volt, hogy megfájdult a fejem, ha kiszáradt a szemem. Szóval ez nem gond egyelőre.


Nekem is viszonylag sokáig volt homályos a látásom, a bal szemem csak 60-80%-os volt (előtte -5ös dioptriám volt, nem tudom, neked mennyi).


A teljes látás kb három hónap után állt be, azóta jó, de előtte elég gyakran behomályosodott a látásom, az első három hétben meg konkrétan homályosan láttam. Szóval tényleg várj még, elvileg jó lesz az :).


Nekem PRK műtétem volt.

2016. nov. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!