Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyi esély van a retina...

Mennyi esély van a retina szakadásra?

Figyelt kérdés
-6 os mind két szemem, elkezdtem kondizni , előtte 1,5 évig küzdősportoltam de abba kellet hagyni mert nem lehetett csinálom. Kondiba nem emelek nagy súlyokat 4×20-at csinálok mindenből nem szoktam szét edzeni magam , csak jól akkarok kinézni. Meg nem is ebből akkarok élni , engem a póker és a vállalkozás jobban vonz. A fő kérdés hogy mennyi ilyenre az esély? 16 éves vagyok , voltam Budapesten egy nagyobb vizsgálaton 2 hónapja azt mondták minden oké , de egy dologtól megijedtem az orvos mondta hogy olyan mintha szakadást láttot volna , de nem mondta hogy baj lenne , mondta hogy edzhetek .(üvegtesti homályom van)

2022. aug. 29. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj egy edzővel
2022. aug. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kérdezted meg ugyanezt kb. 2 hete? Ha egyik orvos véleményében bizonytalan vagy menj másikhoz, egész addig amíg nem kapsz tuti választ.
2022. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én nem kérdeztem meg ezt még soha
2022. aug. 29. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Dehogynem, pont -6 körüli értékkel volt itt már pár kérdés.
2022. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én még itt új vagyok , csak kíváncsi vagyok arra hogy mennyi egy ilyenre az esély
2022. aug. 29. 20:15
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem -9-es a szemem, 8 éve kondizok és soha nem is hallottam ilyen dologról. New fear unlocked, köszi🤣
2022. aug. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És milyen súlyokkal edzel?
2022. aug. 31. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!