Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Körülbelül mennyibe kerülnek...

Körülbelül mennyibe kerülnek a Zeiss szemüveg lencsék és a különböző réteg opciók vagy más jó minőségű lencsék stb?

Figyelt kérdés

Úgy döntöttem hogy első szemüvegnek inkább jobb minőségű lencsét vennék mint hogy ezen spóroljak.Vagy értelmetlenül márkás keretre költsek ami anyag minőségben szinte alig vagy egyáltalán nem tér el az olcsóbb fajtától.

Neten próbáltam keresni információt de sehogy sem találtam erről bármit is.

Esetleg aki már vett hasonló szemüveget megosztaná a tapasztalatait vagy tudna ajánlani esetleg más márkát ami megéri az árát?

Ha jól értelmezem a papírom -0.75 -1.50 cilinderes szemüveget írt fel a szemész.

Bár nem tudom hogy egyáltalán van e esély 80e Forint körül jó minőségű szemüveget szereznem a fontosabb rétegekkel pl karcálóbb, anti reflex / pára, blue filter stb.

Nem kicsit vagyok elveszve a különböző márkák meg rétegek között.



2022. szept. 10. 16:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem most a Hoya lencséim kerülnek 66 ezerbe és ez csak karcmentes, sima lencse. A tied cylinderes, ami eleve drágább, ha mindenféle réteget akarsz rá 100 ezer Ft körül is lehet az ára+ a keret.
2022. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez nem teljesen így van...


Függ attól is hogy kér-e véknyítást, azaz milyen toresmutatoju lencse, rétegek stb.


Nyilván egy -0.75 -1.50 es lencsénél felesleges nagy toresmutato.. 1.6-os de még az 1.5-ös sem olyan vastag!


Erre kérhet rá még réteget, illetve színt ha kér..


Optika függő nagyon, van amelyik optika 3x os áron dolgozik.


Gyáron belül dolgozom, tudom nagyjából a gyári árakat, és azt is hogy az optika mennyiért adja tovább ugyanazt... Nem kis profittal 🙈


50-60 ezer simán lenne a pár lencse szóval nem lesz olcsó ha csak karcálló réteget kérsz rá sem.

2022. szept. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!