Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Melyik szemészeti klinikát...

Melyik szemészeti klinikát ajánlanátok lézeres szemműtétre?

Figyelt kérdés
Lézeres szemműtétet akarok csinálni. Budapesti vagyok. Akinek volt ilyen műtétje, az melyiket javasolná? Melyik klinika az amelyiket érdemes elkerülni?

2022. okt. 1. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mivel ezek nagyon magas szintű technológiát, szakértelmet és az ezekhez szükséges tőkét igénylő ágazat, az ezzel foglalkozó cégek mind profik különben nem jutottak volna el arra a szintre hogy kommersz szinten lézeres szemműtéteket végezhetnek, illetve különbség sem lehet különböző klinikák módszerei között sem lehet valós különbség.

Válaszd ki amelyiknek a legjobb az ára arra a specifikus műtétre amit akarsz, és lehetőleg közel van hozzád mert műtét után fuvar fog kelleni.

2022. okt. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sasszem klinikát tudom ajanlani.
2022. okt. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 szemdoki82 ***** válasza:
Szerintem ezt nézd meg, elég objektív: [link]
2022. okt. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!