Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ez mi lehet? Pár napja "furcsa...

Ez mi lehet? Pár napja "furcsa érzés" a szemem (tudom ez így elég furcsa), nagyon piros, és tele van erekkel. De csak az egyik, a másiknak semmi baja. +Még az is van, hogy ébredés után a problémás szemem nem nyílik ki rendesen (érzésre semmi különb..

Figyelt kérdés

Különbség, de tükörben látom, hogy olyan, mintha azzal kicsit hunyorítanék.

Ma reggel is ez volt, kb 10 óra körül "nyílt ki" rendesen a szemem, délelőtt elég csúnya is volt (vörös). Délután viszonylag rendbe jött, de most megint elég durván piros. Elnézést amiért összecsapott lett a kérdés.



2022. okt. 3. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Kötőhártyagyulladás, valami felsértette, irritáció? Amúgy meg nem mindegy, irány a doki!
2022. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs idegentest érzésed? Szerintem van benne valami, ezek legalábbis tipikus tünetek ha valami idegentest van a szemben.
2022. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, én is azt értettem irritáció alatt. Húzd le az alsó, meg fel a felső szemhéjad és nézz bele vagy kérj meg erre valakit. Tiszta kézzel persze.
2022. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

#1 most hpgy mondod, tényleg olyna mint egy enyhe kötőhártyagyulladás😣


#2 párszor volt, de többnyire nem


Köszönöm a válaszokat :)

2022. okt. 3. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!