Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A Bepanthen plus krém korábban...

A Bepanthen plus krém korábban eltüntetett egy igen makacs pattanást. Vajon kezdődő szemárpára is hatásos lehet?

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 06:45
 1/6 Fárasztó96 ***** válasza:
21%
Próbáld meg, hátha.
2022. okt. 5. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Nem árpára való, ne kend be vele, orvossal irass fel rá kenőcsöt.
2022. okt. 5. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pont gyulladásra van, ez nem a sima Bepanthen krém, hanem a másik változata. Én nem rohángálok orvoshoz, mert nincs erre időm, ugyanis helyetesítésben vagyok ma is 24 órában. A vény nélküli kenőcs meg semmit sem ér, mivel pár évvel ezelőtt is volt, azzal kenegettem, és semmi. Ezzel most megpróbálom, és meglátom. Elegem van, hogy ilyen hülyeséggel kell kínlódni, mikor 1000 más dolgom is lenne.
2022. okt. 5. 07:56
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
Akkor kár volt megkérdezni, tedd amit gondolsz.
2022. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 nizijozsef ***** válasza:
38%
Olvasd el a betegtájékoztatót hogy mire lehet használni. Ha majd ártasz vele a szemednek, akkor ne rinyálj! Marha voltam, mért nem mentem el szemorvoshoz.
2022. okt. 9. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Csákány Béla válasza:
A Bepanthen plus-ban dexpanthenol és klórhexidin van. Egyik sem árt a szemnek. Egy árpa (körülírt szemhéj gyulladás, a szemhéjban lévő Meibom mirigyek gyulladnak be) általában nem jár a bőr károsodásával, szóval a dexpanthenol-tól nem várok előnyt. A klórhexidin elpusztítja a baktériumokat, és az árpát baktériumok okozzák, szóval elvileg jó, csak nem szívódik fel, tehát korlátozott a hatása. Röviden: használhatod, de nem csodaszer.
2022. okt. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!