Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt már olyan, hogy megvágtad...

Volt már olyan, hogy megvágtad a szemed sarkát?

Figyelt kérdés
Pár napja megvágtam, megkarcoltam a szemem sarkát, még pedig szerintem egy nagyobb méretű megszáradt csipával, ahogy megpróbáltam kidörgölni a szememből. Rohadtul fáj, és be is sebededett. Volt már veled ilyen, vagy csak én vagyok ilyen balfék?
2022. okt. 17. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Wow. Nem vagyok már annyira fiatal, de ilyet még nem hallottam. Mi a terved vele?
2022. okt. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tegnap annyira csúnyán nézett ki, hogy azt hittem, nem is fizikai sérülés, hanem vírus vagy fertőzés. Mivel vasárnap csak sürgős esetes szemészeti ügyelet van, annyit csináltam, hogy nem bsztattam egész nap. Ma reggelre egészen szép lett, rendesen elszáradt. Várok még pár napot, ha nem esik le, mint egy hagyományos seb, akkor szemész.
2022. okt. 17. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!