Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Látásjavító szemüveg? Létezik?...

Látásjavító szemüveg? Létezik? Vagyis pont rácsos szemüveg. Ez valóban működik? Valakinek valami tapasztalata van?

Figyelt kérdés
2022. okt. 28. 14:09
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

EGy korábbi kérdés alatt írták:


" 1/4 anonim ***** válasza:

75%


Helló! Nagyon régóta vannak ezek a piacon. Ha igaz lenne, hogy használ, már nem lenne szemüveges ember.


Azt használják ki, hogy a lyukakon keresztül tényleg élesebben látod a világot: ez ugyanaz a jelenség, mint amikor hunyorogsz (akkor is élesebben látsz, a kisebb területen bejutó fény miatt).


Így persze meggyőző annak, aki nem gondol utána.


Bajod nem lesz tőle, ha kipróbálod, csak annyi, hogy kivettek egy kis pénzt a zsebedből. Én inkább kontaktlencsére vagy lézeres szemműtétre gyűjtenék, ha nagyon zavar a szemüveg."

2022. okt. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

EGy 22 évvel ezelőtti komment. Rövid és pontos. :)

[link]


"Kenus 2000.11.28 0 0 4


A szemüveg szerintem igenis, nagyon hasznos.

A Bálinger cégnek..."

2022. okt. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A camera obscura elvén működik. Csak addig javítja a látást, amíg rajtad van. Nem látsz benne olyan jól, mint egy rád jól beállított szemüvegben.

[link]

2022. okt. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
25%
Semmi értelme. Ha lenne, nem léteznének szemüveges emberek :D
2022. okt. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bíztam benne, nyomattam sokáig, majd olyan érzésem volt párszor, mintha szempilla ment volna a szemembe, így kivágtam a csába. Nem jöttem rá, hogy használt-e? Jaa a szem szúrásom azóta se jött elő.
2022. nov. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!