Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » -3,5 mindkét szemem. Nemsokára...

-3,5 mindkét szemem. Nemsokára megyek megcsináltatni a szemüvegemet, a vision expresszt néztem ki (ott elég nagy a keretválaszték). Kb milyen áron lehet ott szemüveget csináltatni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán,ha bemegyek az üzletbe mi fog történni?Nyugodtan kiválaszthatom a keretet,felpróbálhatom stb...?
2010. szept. 28. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:

komplett szemüveg kb 40-50 e alatt nem nagyon lesz...

az enyém 70 volt, ugyanott, 2 éve, és majdnem a legolcsóbb keretet vettem:S

2010. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én debrecenben mentem el a Vision Expressbe, de úgy fordultam ki, ahogy bementem. A nekem elérhető árkategóriájú (mondjuk harmincezer alatti) keretek nagyon gagyik voltak, sokféle szemcsi van, de spec abból, amit én kerestem, kevés volt nagyon, illetve volt egy kedvezményük, miszerint kedvezményes keretbe kedvezményes felületkezeletlen lencse már 7000 forint... na bementem, de kiderült, hogy a kedvezményes keret az ilyen hatvanéveseknek való volt, amit a nyolcvanas években hordtunk...

Szóval nem tudom, nagy szavak voltak kiírva az ajtóra, de odabenn...


Végül az Arany Optikában taléltam egy jó kedvezményt, Avanglion keretbe teljes felületkezelt, elvéknyított lencsét kaptam 17ezerért, ami álomba illő.


Az üzletben megmondod, hogy szemcsit akarsz csináltatni, megkérdezed, milyen akcióik vannak (általában úgy csinálják, hogy ne ess bele), próbálhatsz kereteket, és ha döntesz, akkor megrendeled ott helyben, ponosítod a lencse tulajdonságait, stb. Ezt felveszik, és kis iső múlva mehetsz a szemcsiért, amit aztán rádigazítanak.


Ennyi.

25/L

2010. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem tudjátok véletlenül hogy a szemüvegreceptet amit szemész írt fel meddig lehet megcsináltatni?én július végén voltam szemészeten,de azóta sajnos nem tudtam megcsináltatni a szemüveget anyagi okok miatt.
2010. okt. 14. 09:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!