Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lüktető, szikrázó szem mi lehet?

Lüktető, szikrázó szem mi lehet?

Figyelt kérdés
Talán egy hete el kezdett lüktetni a szemem, én nagyon zavaró, leginkább akkor szokott mikor pislogok és utána kinyitom a szememet. Emellett meg egy hosszabb ideje szikrázik a szemem vagy hogy mondjam, oldalra nézek és ráfokuszálok utána hirtelen elnézek a bal szememmel fehér villanást látok, ugyanezzel a szememmel van a üktető probléma is, reggel mikor felkeltem alig láttam egy ideig, szemüveges vagyok ha ennek lenne köze hozzá, utána néztem hogy mi lehet de pontos választ nem kaptam, elkezdtem pár napja magnéziumot és kálciumot is szedni hátha az a baj, kérlek segítsetek

#szem #lüktető szem #szikrázó szem #fények a szemben
2022. nov. 11. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez elég sok dolog okozza pl glaukóma, cukorbetegség, szeműri nyomás fokozodás, érprobléma, magasvérnyomás, migrén. Kérj beutalót a szemészhez.
2022. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is elmegyek dokihoz vele, simán lehet glaukóma is, amit mielőbb kezelni kell, én sajnos parázom. :( -9-es dioptriám van.
2022. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!