Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt fellepő...

Terhesség alatt fellepő szikrázó látás jelenthet gondot? Pár naponta jelentkezik és kb. fél órán át tart,majd elmúlik.A vérnyomásom 100 körüli,fehérjét soha nem találtak a vizeletben,szemorvosnal is voltam, aki szemészeti elváltozást nem talált.

Figyelt kérdés
2022. szept. 5. 12:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én semmi biztosat nem tudok mondani. Nekem egyszer volt fehérje a vizeletben és magas vérnyomás. Be is fektettek egy hétre terhességi toxémia gyanúval. Úgy engedtek el hogy utána nem volt fehérje és növelték a vérnyomás csökkentő napi adagot. ( Végig szedtem a terhesség alatt) Viszont azt mondták ha szikra látás jelentkezik akkor egyből jelezzem az orvosomnak.
2022. szept. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Nekem elég alacsony a vérnyomásod .
2022. szept. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen,mindig ennyi szokott lenni.
2022. szept. 5. 13:10
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nem okozott semmi gondot. Bár eszembe se jutott elmenni emiatt szemészhez.
2022. szept. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Keress fel egy szemészt. A tüneteid valószínűleg nem függnek össze a terhességgel, inkább egy másik probléma.
2022. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt terhesség végén egyszer, majdnem végig szedtem aspirin protectet, 36 . Héten abbahagyatta velem a doki és utána jelentkezett. Majdnem ilyen csőlátás szerű dolog volt, a két szélén láttam szikrájat. Mivel elmúlt és többször nem jött vissza , így nem mentem vele sehová. Szülés után, mivel császár volt, 20 napig vérhigítót szúrtam, mikorra elfogyott akkor megint volt kétszer ilyen. Azóta soha, szóval nem tudom mi lehetett. Olvasgattam utána, mert minden alkalommal erős fejfájás követte, hogy az aurás migrén hasonló, de szerencsére nem lett állandó. Azért én orvosnak, nőgyógyásznak megemlíteném helyedben, főleg ha gyakori.
2022. szept. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szemorvosnal már jártam egy hónapja ezzel,amikor előzött.Szemeszetileg semmit nem talált. A legközelebbi ultrahangon megemlítem a nőgyógyásznak is.
2022. szept. 5. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!