Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szerintetek egy valami egyszer...

Szerintetek egy valami egyszerű gyulladás?Vagy sclerosis?

Figyelt kérdés
Februárban covidnál volt ez először,utána szeptemberben egy erős megfázásnál,és most stresszesebb napjaim voltak és megint jelentkezett.Viszont most nem vagyok beteg.Eddig kb 5 nap alatt elmúlt,most is jobb mint az elején de még érzékeny.Szóval ha erősen oldalra vagy lehúzom a szemgolyóm a szemgolyö tetején az izom mintha feszülne.Már csak az egyik szememnél érzem ha erősen az alsó szemüveg szélhez "bandzsitok".Próbálom elmondani csak nehéz megfogalmazni.Szóval ha felnézek,oldalra vagy le úgy nem érzem semmit.Viszont ha félig oldalra le nézek akkor felül érzékeny a szemgolyó.Szerintetek mi ez?nincs fél éve hogy új szemüvegem lett szóval optikában nézte a doktornő a szemem,inzulinrezisztens vagyok nem tudom az okozhatja-e.De a sclerosis most megijesztett.
2022. dec. 1. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg vele beszélni, meglep, hogy ugyanaz a bajotok

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__szemproblemak__1203..

Lehet, hogy most az sm betegeket valami vírus támadja

2022. dec. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Talán ha szemészt interjúvolnál, és nem a jelen lévő, unatkozó eladókat, taxisokat, diákokat, stb.
2022. dec. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kértem időpontot,2hónap......nekem nem homályos a látásom azzak nincs baj.És már jobb a szemem mert eddig mind 2 erzékeny volt most már csak az egyiknél.
2022. dec. 1. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha azt írjuk, hogy sclerosis multiplex akkor mit csinálsz?
2022. dec. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszen hogy az.Ma cseppentettem bele 3x és elmúlt.
2022. dec. 1. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!