Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi történt a szememmel?

Mi történt a szememmel?

Figyelt kérdés

Évek óta nagyon gyakori nálam a könnycsatorna gyulladás, ami a napokban ismét fennállt. Be volt dagadva a szemem azon része, fájt és folyamatosan könnyezett. Most estefelé már úgy éreztem, mintha a látásom is furcsább lenne arra a szememre és eléggé fájt is, így odatettem az ujjam, hogy megtapintsam, mennyire van bedagadva.

Az első könnycsatorna gyulladásom óta szinte folyamatosan be van dagadva az a rész, néha jobban, néha kevésbé. Most azonban, ahogy hozzáértem a bedagadt részhez, valami mintha kidurrant volna ott. A dagadás és fájdalom hirtelen megszűnt, az orrom pedig a szemem felőli oldalon folyni kezdett. Ezek után percekig feszítő érzés volt azon az oldalon végig az orromban és kicsit a homlokomban is, most pedig ugyanúgy kissé furcsán látok, mint mielőtt ez történt. Valakinek van esetleg valami ötlete, mi lehetett ez és lehet-e valami következménye? Sehol nem találtam semmi hasonlót az interneten.



2022. nov. 30. 23:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress fel egy orvost és jobbulást!
2022. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Könnycsatorna és orr összeköttetésben van, valszeg megint könnycsatorna gyulladásod van, sürgősen menj el szemészetre, (ilyenkor nem kell időpont, legalábbis nálunk aznap fogadnak), mert antibiotikumos szemcsepp kell rá, de majd az orvos megnézi és eldönti.
2022. dec. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!