Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kérlek szépen jelentkezne...

Kérlek szépen jelentkezne olyan aki régebb óta visual snow -al küzd? Ok? Gyógymód? Kérlek jelentkezznetek?

Figyelt kérdés
SÓS?

#visual snow szindróma #Miazoka #Miagyogymod
2022. dec. 1. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem borsos
2022. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
SOS*
2022. dec. 1. 18:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Kicsit későn válaszoltam.

Nekem egy enyhe változata van meg, a látásomat nem befolyásolja túlságosan, kivéve éjszaka. Amióta az eszemet tudom azóta tapasztalom.

Ha jól tudom akkor összefüggésbe hozható bizonyos neurológiai problémákkal, esetleg fejsérüléssel. Konkrét gyógymód nincsen rá. Viszont maga az állapot fix marad az egész élet során, tehát romlani sosem fog.

Hogy ha a látásodat nagyban befolyásolja, vagy társulnak hozzá egyéb tünetek mint krónikus migrén akkor érdemes orvoshoz fordulni, egy minimális tüneti kezelést talán tudnak adni. De sajnos nagyon keveset tudunk erről az állapotról, a szakorvosok nagy része a létezéséről sem tud. Illetve a lakosság kis százalékát érinti, így nem is nagyon folynak kutatások ezirányba.

2022. dec. 10. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!