Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csak én látok több szemüveges...

Csak én látok több szemüveges embert manapság?

Figyelt kérdés

2023. jan. 4. 18:47
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Nekem nem tunt fel, hogy tobb szemuveges lenne a kornyezetemben, mint 15 eve mondjuk.

De ez most olyan dolog, hogy amiota terhes vagyok, azota allandoan terhes noket meg kisgyermekes csaladokat latok az utcan setalni. Eddig ez fel se tunt 🤷‍♀️

Szoval lehet erre koncentralsz most jobban es ezert van :)

2023. jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szerintem nem 🤔
2023. jan. 4. 19:10
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért lehet, mert divat lett a szemüveg. Úgy értem, hogy pl nem háromfajta SZTK-s keretből választhatsz, hanem elég sokból, ezért mindenki megtalálhatja az arcához megfelelőt.


Ergo bátrabban viseli, hiszen "jól áll", nem ilyen elcs.szett rút kiskacsa kinézet.


Én 14 évesen kaptam az elsőt, nem hordtam, pontosan emiatt, 18 évesen csináltattam újat (a jobb szemem sajnos sokat romlott 4 év alatt), már az arcomhoz passzoló, színben is oké kerettel.


Azóta szívesen viselem.

2023. jan. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A koronavírus hatására is több lett a szemüveges ember.
2023. jan. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 latesz18 válasza:

csak te

láttál párat aztán sajna el is túlzod hogy az mennyire micsoda húde sok

2023. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!