Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Az normális, hogy távol nem...

Az normális, hogy távol nem látom az arcokat, azonkivul mast normalisan latok?

Figyelt kérdés
2023. jan. 24. 17:31
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Olyan erzesem van, mintha arcvaksagban szenvedek, de csakis tavol.
2023. jan. 24. 17:32
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mást se látsz tisztán ilyen távolból, de egyelőre még csak az arcoknál tűnik fel.

A helyedben elmennék egy szemüvegeshez megnézetni a szemem.

2023. jan. 24. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Amíg a fa$t látod addig nincs gond.
2023. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

2# feliratokat pl le is tudom olvasni, csak az arcokat homályosan látom, nagyon rá kell koncentrálnom, hogy felismerjem, vagy jobb fényviszonnyal jobban látom.

Mikor találkoztam valakivel, mindig ő ismeri fel engem, mint én őt.


3# ha nem tudsz segiteni, mi a faxnak irsz?

2023. jan. 24. 20:02
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

egy kis 3d -s látás hibád van.nekem is az volt. szedj kollagént, szemkapszulát és csepegtesd szemcseppel a szemed. néha menj 3d -s filmekre. az is lehet h a kontúrokat nem látod. egyszer vettem egy autózashoz hordható sárga napszemcsit s attól jobban láttam a kontúrokat. lehet venni jó minőségű napszemcsiket, de csak optikában. ilyen időben is van uv.lehet h arra vagy érzékenyebb.

én sajnos beltéren a lámpáktól nem látok jól. én mondjuk brtűket sem. de kint a szabadban bármeddig tökéletesen. szóval nekem a 3d kicsit rossz, de a kontúr túlságosan zavar. zavarnak a lámpák.

2023. jan. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Sokat gepezek, fenyerzekeny a szemem (vilagos szinu a szemem).

oszi-teli idoszakban rosszabbul latom az arcokat mint tavaszi-nyari idoszakban, amikor jobb a feny.

2023. jan. 24. 22:47
 7/15 A kérdező kommentje:
En betuket latok
2023. jan. 24. 22:48
 8/15 A kérdező kommentje:

[link]


Valami ilyesmi lehet

2023. jan. 24. 22:51
 9/15 A kérdező kommentje:
Csak persze nem ilyen kozelrol
2023. jan. 24. 22:52
 10/15 anonim ***** válasza:
Menj el szemvizsgálatra, de van, hogy a műkönny, vitaminok javítanak a helyzeten.
2023. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!