Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » SOS Mit csináljak,ha kb egy...

SOS Mit csináljak,ha kb egy hete megjelent nálam egy csomó üvegtesti homály? Szemészhez csak áprilisra tudnak időpontot adni... 22/L

Figyelt kérdés
Ha világosabb felületre nézek, mindig látom őket, tanulás közben tűnt fel egyik nap, hogy megjelentek, ezelőtt sosem volt ilyen. Tanácstalan vagyok...

2023. febr. 2. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmit. Korlátoz valamiben? Gondolom nem.
2023. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irány a sürgősségi, ez nem játék, nem lehet hónapokat várni, addigra lehet, hogy vak leszel.
2023. febr. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia hasonlóval küzdök én is :( :( :( :( Teljesen kivagyok kb egy hónapja én is csomó fekete csíkot meg pontot látok teljesen kivagyok. Mit mondtak neked a szemeszeten?
2023. máj. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy korlátoz e vmiben? Mondjuk a látásban meg az életminőségben. Ha már olyan súlyos. Nekem egyszer megjelent, azóta csak egy pár újabb folt jelent meg. Ez fokozatosan, lassan romlik nalam. De az agy megszokja egy idő után és 90 % ban már fel sem fog tűnni. Orvosok ezzel nem foglalkoznak, mert ez egy természetes "előregedési" folyamata az üvegtestnek. Csak valaki hajlamosabb rá ezek szerint.
2023. júl. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!