Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Most akkor mit csináljak?

No_Name3 kérdése:

Most akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés lehet, de voltam szemészetnél és a bal szemem 0,25 dioptria és a jobb szeme 0,50 dioptria. Közellató vagyok vagyis mínusz és megkérdeztem, hogy most a szemüveg állandó vagy nem állandó. Azt mondta állandó, de fura, mert majdhogy nem tökéletesen látok és mindig kell hordanom, és amikor olvasok pl. gyik-hez hasonló kérdéseket a Quora-n akkor egyik szemész meg azt mondja, hogy nem kéne állandónak lennie stb. Most lehet, hogy azt gondoljátok, hogy okoskodni akarok amikor a szemorvos 8-9 évet is tanulta ezt a szakmát de egyszerűen nehéz meggyőzni magam. Nyilván csak akkor szoktak hordani amikor gépnél vagyok vagy táblához kell. Bárcsak megkérdeztem volna tőle, hogy mégis mi okból mondta, hogy állandó.

2023. febr. 4. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha zavar, pl fáj a szemed mikor hordod akkor tanácsos pihentetni tőle kicsit.
2023. febr. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ilyen gyenge szemcsit nem fontos hordanod mindig, csak amikor úgy érzed, hogy kell.
2023. febr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!