Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » 14 éves fiú vagyok. Amikor...

14 éves fiú vagyok. Amikor merev a péniszem akkór nehezen tudom lehuzni róla a bőrt. Csak a makk alá tudom. Sima állapotban amikor nem merev akkor teljesen letudom huzni hogy a gyürödés is eltünjön. Ez mitől van? Ez súlyos? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit ne csinálj,mert más nem is kell ! Majd fog az menni

mereven is ,csak szorgalmas kezek kellenek hozzá,és valamilyen sikositó,ne szárazon húzkodd .

2013. szept. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem súlyos,de jó lenne ha ezentúl még fürdéskor,tisztálkodás előtt egy kicsit áztasd magad a vízben,mert a meleg víz felpuhítja az egész testünket és ekkor könnyebb húzkodni a fitymát is,lényeg fürdés előtt kezd el a fitymád hátrahúzkodni pár percig és ez akkor lesz igen hatásos ha már merev a péniszed és folytatod egy kicsit,hisz úgy is mereven van vele némi gondod.De igazából a fitymát a makk mögé kell tudni húzni mereven is,az a jó.
2013. szept. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Menj el sebészetre (vizsgálatra), mert szexnél, ha fitymaszűkületed van, akkor bereped és fájni fog. és a hegek meg csúnyák is lehetnek, ha majd begyógyulnak.

Egy kulturált férfi ezt megműtteti.

2013. okt. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elmentél orvoshoz már,vagy otthoni módszert elkezdted kipróbálni?
2013. nov. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez a gyk kínjában már lassan 10 éves kérdéseket is beújit.
2021. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!