Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mi okozhatja az egyoldali...

Mi okozhatja az egyoldali szem elmozdulást?

Figyelt kérdés

Tegnap állapította meg a szemész, de azt mondta, ez nem szemészeti probléma, menjek az orvosomhoz további megbeszélésre.

Semmit sem mondott rá, pedig kérdeztem!

Nagyon megijedtem! Mitől lehet? Elmúlik ez? Milyen kezelés van rá? Teljesen be vagyok tojva!

A szemeimet megvizsgálták, teljesen épek, de az egyik 3 mm- rel azt mondták jobbra van. 😥


2023. márc. 18. 09:44
 1/9 anonim ***** válasza:
ÉS a házidoki mit mondott?
2023. márc. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neurológiai oka lehet. Az egyik szemmozgató izom nem működhet rendesen valószínűleg.
2023. márc. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Még semmit sem mondott, egyből a szemészetre mentem.
2023. márc. 18. 10:20
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet esetleg arcüreggyulladás az oka? Fájdogál az arccsontom is egy ideje.
2023. márc. 18. 10:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megnézetném neurológián, talán megvizsgálják az agyad képalkotókkal. A háziorvosok többnyire nem nagyon értenek ezekhez.
2023. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bejelentkeztem magánba, mert nagyon félek, mit találnak. Azóta kb.nem eszem, nem alszom, szó szerint sík ideg vagyok!
2023. márc. 18. 17:35
 7/9 anonim ***** válasza:
De hát eddig is megvolt ez a problémád, csak nem tudtál róla. Felesleges stresszelned.
2023. márc. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem volt meg, kb.2-3 hete jött elő
2023. márc. 19. 08:25
 9/9 anonim ***** válasza:
SM is lehet.
2023. márc. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!