Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akinek látásproblémája lett...

Akinek látásproblémája lett Covid-oltástól: elmúlt? Mi segített rajta?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Kibökték a szemedet a tűvel? Másként nem tud látásproblémát okozni
2023. márc. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Zöldhályogot nem okoz, az már meglehetett
2023. márc. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Mindenki, akinek van valami baja, most az oltásra fogja. Drága kenyér!
2023. márc. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Én konkrétan az oltás óta vagyok beteges. Visszatérő szájnyálkahártya gyulladások jönnek ki. Műtét műtét után. És az oltás óta.
2023. márc. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
Zöldhályognak semmi köze az oltáshoz, irom ezt zöldhályogosként és 3x pfizer oltottként.
2023. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ezek az ismert statisztikák a látásproblémákról: [link] és [link]

Mivel akkor voltam terhes, pontosan írtam minden nap, hogy miket tapasztalok. Tökéletes volt a szemem, a 3. trimeszterben kezdődött és sajnos azóta is tart, ha nem is állandóan, de rendszeresen visszatérően. Ezt a kérdést is én írtam ki akkor: https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe.. Azóta voltam több látótér-vizsgálaton, rendszeresen járok szemészhez, akinek semmi ötlete nincs rá. A lényeg, hogy visszanézve a naplómat, pont az első oltás után kezdődött. A 3. oltást is jó régen kaptam már, de csak most merült fel a gyanú, hogy oltás-mellékhatás lehet ez a rejtélyes jelenség. Én sem gondolom azt, hogy az oltás be tudna robbantani valamit, amire nincs legalább egy minimális hajlam, de ez nem oldja meg a problémám, ezért kérem szépen, hogy ne ezen rugózzunk megoldáskeresés, tapasztalatmegosztás helyett.

2023. márc. 6. 15:21
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Diagnosztizált zöldhályogod van?

Mennyi a napi nyomás? Kaptál rá cseppet?


Egyébként a terhesség hoz ki mindenkinél mindenféle betegséget - egyik barátnőmnek chron betegsége lett mikor terhes lett, stb,stb. Ez már régóta köztudott. Mint ugyanúgy az is, hogy a terhesség egy pár betegséget meg is gyógyít. Pl migrénes volt elötte, szűlt, azóta nincs migrén…


Szóval ezért nincs köze hozzá az oltásnak. A zöldhályog egy lappangó betegség, paciens észre sem veszi, maga a diagnózishoz is kell 2 év vizsgálat (negyedévente szemnyomásmérés, látótér, OCT, stb).

2023. márc. 6. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Itt csak az oltásmániásoktól fogsz oltásvédő kommenteket kapni,merhogybiztosnemazótástóvan.
2023. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%
Az oltatlanság.
2023. márc. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!