Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemromlás tünete? (kérdésed...

Szemromlás tünete? (kérdésed túl rövid, magyarázatod hosszú)

Figyelt kérdés
Világító tárgyak körül "auraszerű, fehér köd", illetve ha fáradt a szemem, behunyom és kinyitom, "megremeg" a világítás... van mi miatt aggódnom? Jövőhéten megyek szemorvoshoz.
2010. okt. 7. 19:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, ehet, hogy hályog van a szemeden. De lehet, hogy csak egy váladék okozza a gondot. Mosd ki jól a szemed, és utána is nézd meg, hogy még mindig ott van-e a köd!
2010. okt. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ott van. Volt, hogy egy pár napig elmúlt, most ott van, csak nagyon kicsi és halvány.
2010. okt. 7. 19:38
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyébként rövidlátó vagyok és 16/l
2010. okt. 7. 19:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 31 és férfi vagyok és szivárványszínű elszínezdést látok a fényforrások körül.Nálam ez már lehet hog y hályog mégpediga arosszab fajtából:valószínűlegzöldhályog.Remélem nálad nincs ilyen tünet.I
2010. okt. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A fényforrás körüli színes körök, a zöldhályog, magas szemnyomás legtipikusabb tünete.
2010. okt. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jujj akkor meg fogok vakulni?ha zöldhályog?
2010. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szemcseppel szinten lehet tartani a szemnyomást, és akkor nem romlik a látás.
2010. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha hályog, akkor nem aggódom, szemtréninggel meg lehet szüntetni.
2010. okt. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!