Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyors ütemű szemromlás? (bőv....

Gyors ütemű szemromlás? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Két éve vettem észre, hogy nemlátok jól távolra, rá fél évre elis mentem szemészetre, megvizsgálták a szemem, -0.5 -0.5 volt mind a kettő. Nemigazán hordtam, csak órákon, meg amikor otthon voltam. Eltelt kb 6. hónap és éreztem h már nagyon homályosan látok a szemüvegben is. Elmentem most januárban szemészetre, és már 1.25 ös szemüveg kelett. Eltelt 5 hónap, de már ebben is kezdek homályosan látni, (jó nemazt mondom h nem látok benne, csak kb 5-6 méterről nemlátom a meccs eredményjelzőjét a tévén.)

Eléggé megijeszt.

Normális válaszokat köszi!:)


2011. máj. 28. 11:44
 1/6 anonim ***** válasza:
A vércukrodat nézték már?
2011. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami nagyon nem jó a szemednek. Nincs valami rossz monitorod vagy rossz szokásod ami okozhatja ezt a problémát? Szerintem az életmódodba van valami ami nagyon nem jó a szemednek. (Vitaminhiány?) Én hallottam hírét egy olyan szemüvegnek amin sok kis luk van és javítja a látást. A nevét hirtelen nem tudom megmondani de hátha ráakadsz. Ha megtalálnám a cetlit amin a szemüveg neve van meg beírom.

De szerintem menj el egy másik szemészhez és meséld ezt el neki. Csak többet tud mondani.

2011. máj. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de ahogy mondod. a monitorom nem a legjobb vibrál össze vissza, de ha belemerülök nemveszem észre!
2011. jún. 11. 22:07
 4/6 anonim válasza:
Mennyi idos vagy? Azert kerdezem mert olvastam hogy legtobbszor meg novesben levo embereknek romlik a szeme minuszos iranyba, gyerekkortol fiatal felnottkorig. Azutan a romlas allitolag hosszu ideig megall.
2011. jún. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok, kb 2 éve romlik a szemem, hál' istennek eddig még "csak" -1.25 öt!
2011. jún. 24. 20:20
 6/6 anonim válasza:
Akkor bizony novesben vagy rendesen, ez lehet a legvaloszinubb oka a szemromlasodnak. Meg ha rossz szokasaid lennenek, az sem okozna fel ev alatt ilyen latascsokkenest. Beszelni kene a szemorvossal es kikerni a velemenyet, hogy mit javasol javasol erre a helyzetre (szemtorna, vitaminok, stb).
2011. jún. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!