Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes visszaváltanom a...

Érdemes visszaváltanom a korábbi dioptriára?

Figyelt kérdés
Nagyjából két hónapja van új szemüvegem, éreztem hogy az előzővel már egy picit rosszabbul látok de tényleg csak egy nagyon kicsit. Bemérettem és csináltattam egy erősebbet most viszont kíváncsiságból visszavettem az előzőt és azt vettem észre hogy távolra valamivel élesebben látok vele mint az újjal, már nem volt az a probléma távolra ami miatt újat csináltattam. Volt már valakivel ilyen? Érdemes inkább az előzőt hordanom vagy hagyjam a jelenlegit?

2023. ápr. 7. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem az új túl erős lett, akárhogy állítgattuk, szóval amíg megszoktam, felváltva használtam a régivel. Pár hónapja csak itthoni tv-zéshez, olvasáshoz használom a régit.

Még mindig a régi a legkomfortosabb, pedig azzal vezetni sem tudok, túl alacsony a dioptriája.

2023. ápr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy hogyan látsz valamit ezer dologtol függ (ha már nem igazán jo a szemed). Mennyit aludtál, mennyi TV-t vagy egyéb monitort néztél, mit ettél, ittál, stb. Ha hosszabb idejü a megfigyelésed, gyakran teszteled, annak az eredményeit már figyelembe lehet venni.
2023. ápr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Eddig kétszer vettem vissza, ugyanez volt az eredmény de vizsgálgatom gyakrabban, majd kiderül.
2023. ápr. 7. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!