Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az EKG leíráson az szerepel,...

Az EKG leíráson az szerepel, hogy valószínűleg korábbi anterior infarktus(?)

Figyelt kérdés
Üzemorvos csinálta, alkalmassági vizsgálat. Eddig sose kaptam meg, de most ideadták és ez áll rajta. Én akkor rákérdeztem és azt mondták, hogy teljesen negatív EKG csak mivel nagyon vékony vagyok emiatt a T hullámok csúcsosabbak, valami ilyesmit mondtak és, hogy a leírás szokott hülyeségeket írni. Sajnos nem nyugodtam meg mert nagyon hypochonder vagyok és azóta gyakran fáj a bal karom meg a mellkasom, de szerintem bebeszélem mert koràbban nem volt hasonló panaszom. Érdemes megmutatni másik orvosnak vagy tényleg szokott hülyeségeket írni az EKG gép? Egyébként semmi nem utalt arra bármikor is, hogy infarktusom lenne. 25 eves lany vagyok.
2023. márc. 16. 04:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát simán lehet, hogy benézte, ilyen fiatalon nem valószínű, és az is igaz, hogy nem feltétlenül olyan könnyű ezt megítélni csak egy EKG-ról. Megmutathatod kardiológusnak, de ha még úgy is van, ezzel már úgyse tudsz mit csinálni, kár stresszelned rajta.
2023. márc. 16. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Jaj dehogy van neked, semmi bajod nincsen.

Menj el kardiologushoz, de ugy sincs semmi bajod.

2023. márc. 16. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azzal nyugtatott a doki is, hogy nem véletlenül tanulják az egyetemen annyit az EKG elemzést, nem tudja egy gép pontosan kielemezni csak segítségképpen kb ráír valamit, de sokszor nem egyezik
2023. márc. 16. 05:33
 4/5 anonim ***** válasza:
soha sem csak az eredmény értelmezik, hanem egyben az egészet. nem a leletet kell gyogyitani
2023. márc. 16. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gép írta ezt ki, nem is ember látta az EKG-t?
2023. márc. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!