Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Él olyan ember Magyarországon...

Él olyan ember Magyarországon aki -3 dioptriájú szemüveget akar venni de bolti áron nem tud?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 13. 13:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Él.
2023. ápr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A -3D az pont rövidlátó, és nem távollátó, ahogy a címkéddel jelezted.

(bár a jaguár nem tudom, hogy jön a témához)

Mellesleg épp a +3-as, úgy nevezett olvasó szemüveget lehet kapni szuper, vagy hypermarketekben is, míg a mínuszos üvegeket szemésszel kell felíratni, vagy egy nagyon jó optometristával.


Ha megfizethető áron kellene szemüveg, próbálkozz itt:

[link]

2023. ápr. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kettes.. Nagyon nem mindegy hogy a hulye okoskodik vagy az okos hülyéskedik. - minuszos a dioptriám és távolra nem látok jól és, hogy nyomatékosítsam az okoskodós témát a Jaguár az úgy jön ide, hogy ez a m@rk@ja a szemüvegkeretnek.
2023. ápr. 13. 21:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Ködösítve írok mert nem akarom a gyakorikérdések szabályzatot megszegni, de ha valakit érdekel a téma az írjön privben
2023. ápr. 13. 21:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az lehet drágám, hogy távolra nem látsz jól - én sem -, de az attól még rövidlátás a neve, ha mínuszos a dioptriád. Mivel közelre látsz, de távolra nem.

Köszi, hogy hülyének/okoskodónak nevezel, mert 1) honnan kellene tudnom, hogy TE konkrétan jaguár márkájú szemüveg keretet szeretnél? 2) Sosem hallottam erről a márkáról, akkor sem, ha egészségügyes vagyok, sőt még úgy sem, hogy 14 éves korom óta szemüveges.


Bár empátiám a duplája, gondolatot még én sem tudok olvasni! Bővebb magyarázatot pedig nem írtál.

Bár informatívabb választ írtam, mint az egyes, de a hozzászólásod után segítsen neked, akinek hat anyja volt.

2023. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jogos és igazad van ...na meg egyben bocsi is,de tudod a hangsúlyt az ember képzeli az íráshoz ,és hát ugye azért tudjuk ,hogy a többség nem pusztán jószándékból lesz informatív
2023. ápr. 16. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!