Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Blepharitis amikor tartósan...

Blepharitis amikor tartósan fennállt, mi segített?

Figyelt kérdés
2 hónapja vergődök szemhéjszél gyulladással és száraz szemmel. Hogy melyik melyik következménye, az jó kérdés. A műkönny percekig könnyít csak rajta. Akinek tartósan volt ilyen, mi volt a megoldás?

#gyulladás #blepharitis #Szemhéjszél
2023. máj. 6. 02:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Tobradex szemkenőcs, ami gyulladásgátló szteroidot is tartalmaz. Ezt viszont csak szemész írhatja fel.
2023. máj. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kaptam durcessa szemcseppet, az is szteroidos. De ezt mar hasznalom 2 hete, es nem haladunk elore.
2023. máj. 7. 08:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt azóta?
nov. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Nem, mivel Meboim Disfunkció áll fenn, szárazszemű lettem és roppant kimuvelt a temaban. Itt az antibiotikumos szemcsepp szedese/adasa sajnos hiba. Ha nalad se javul, menj el maganba es nezesd meg magad száraz szeműségre, kulonben csak kib.szol magaddal sajnos. A legtobb szemesz csak felirja az antibiotikumot es kivag. A 7. Utan ugy szetcsesztek a szemem, 8 honap volt, mire vmit javult. No komment.

nov. 17. 11:12
 5/6 anonim ***** válasza:

Az szép

De javult? Kaptál rá valamit?

nov. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5.

Magamnak szedtem óssze gyógymódot kúlföldi oldalakról. Sokat segít. Nem gyógyítható

tegnapelőtt 10:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!