Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Erős dioptriás szemüveg viselése?

Erős dioptriás szemüveg viselése?

Figyelt kérdés
Az új barátomnak nagyon erős a szemüvege. Fel akartam próbálni, de nem hagyja. Meg azt mondja mindig, hogy úgy nem jó, ha nincs rajta. De egy percig sem lehet kibírni úgy, ha nincsen? Ez csak ilyen erős szemüveg esetén van?

2023. jún. 9. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarja hallani, hogy "Fú, tényleg ilyen erős szemüveg kell neked? Ennyire rossz a szemed?" Te amúgy sem látnál sokat vele, ha kipróbálnád. Na meg az ő arcához van méretezve a keret, ha neked pl. szélesebb az arcod, akkor meg is lazulhat, ha magadra erőlteted. Meg amúgy is, minek?

Én sem szeretem, ha valaki próbálgatni akarja a szemüvegemet, tökmindegy, milyen erős.

2023. jún. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Oké, mint valaki akinek NAGYON erős van, már nagyon belefáratam hogy: "te hogy látsz így???" Meg hogy "úristen úgy sajnállak" megértem a barátod, én tapasztalatóbl mondom hogy volt már olyan aki elvette és nem adta vissza, viccből, mert mondjuk ő magasabb volt, én meg nem láttam. Kérlek ne erőltesd rá!
2023. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az utolsó válaszolóval! Inkább örülj neki hogy szemüveggel jól lát és ha mindenképp kíváncsi vagy akkor kérjed meg, hogy egy régi szemüvegét hagy nézzed meg! Senki sem szeret kiszolgáltatott lenni.
2023. jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hanyas szemcsije van a barátodnak? :)
2023. júl. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!