Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Bedagadt alsó szemhéj?

Bedagadt alsó szemhéj?

Figyelt kérdés
Ma reggel vettem észre, hogy az egyik szememen az alsó szemhéjam fel van puffadva. Ez szinte nem is látszik normál esetben, ha hunyorítok akkor viszont elég feltűnő. Ezt okozhatja kontaklencse? Még csak pár napja kaptam meg az első lencsémet, nincs bent minden nap, de amikor beteszem, akkor 10-12 órán át szoktam hordani. Lehetséges, hogy ez sok volt a szememnek? Az optikában azt mondták nem kell fokozatosan hozzá szoktatnom a szemem, hordhatom nyugodtan egész nap, mivel nekem már első viseletre is teljesen kényelmes volt, azóta sem érzem amikor bent van a lencse, nem is vörösödik vagy irritált tőle a szemem. Más okra viszont nem tudok gondolni, alapvetően még sosem volt így felpuffadva a szemhéjam. Mit kellene tennem, próbáljam meg azt hogy 1-2 napig egyáltalán nem teszem be a lencsét, vagy tegyem be minden nap kisebb intervallumokra?

2023. júl. 27. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit megnyomod ott ahol meg van dagadva és fáj akkor az árpa.
dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!