Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Dagadt,gyulladt fájó felső...

Dagadt,gyulladt fájó felső szemhéj ellen mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Kb fél napja kezdődött ez az egész. Talán a ventilátor belefújhatott valamit a szemembe munka közben..

Arra lettem figyelmes hogy a bal szemem felső szemhéja elkezdett fájni,dagadni és vörös színű lett.Most is tiszta vörös és gyulladt.Szemem nem tudom normálisan kinyitni.Ezzel el kell menni orvoshoz? Vagy elég a házipraktika is? Még soha életemben nem jártam így,de tényleg egyre dagadtabb és fáj. Ti mit ajánlanátok erre a problémára?



2023. júl. 31. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Holnap első dolgod legyen bemenni a szemészetre.
2023. júl. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott ilyen lenni. Nekem általában 2-3 napon belül elmúlik.

Hiába írják mindenre, hogy "menj orvoshoz" 4honapokat kell várni a tbs ellátásra.

2023. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Septosyl kenőcsöt, vény nélkül kapható, ha esetleg csak árpa, pár nap alatt már javít a helyzeten.
2023. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

2


Ne írj már baromságokat! Szemészetre NEM kell időpont, pláne nem akkor ha akut probléma van. Márpedig egy begyulladt szem az akut probléma.


Bemész reggel 7 órakor, érkezési sorrendben behívnak aztán kész.


Az elmúlt években 3 alkalommal is voltam idegentest okozta szemgyulladással, NEM időpontos a rendszer.

2023. júl. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2023. aug. 1. 00:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!