Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy néhány napja hirtelen...

Egy néhány napja hirtelen szemmozgatásnál(tehát amikor gyorsabban elnézek egyik pontból a másikba) szédülést érzek konkrétan a szememben, tehát nem az a klasszikus "fej szédülés". Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt is volt ilyen, de nem gyakran, magától meg is szünt, így nem foglalkoztam vele, de ez mostmár kicsit aggaszt, és igen, elmegyek majd orvoshoz is, de előtte érdekelnének a tapasztalatok.

2023. aug. 15. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennek van neve is: Nystagmus. Önkéntelen, ritmikus szemmozgások. Az egyensúly problémái, a szédülés a velejárója. Szemorvos felkeresése indokolt!
2023. aug. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én őszintén nem hinném, hogy erről volna szó. Az nystagmus kicsit máshogy nyilvánul meg.
2023. aug. 16. 15:04
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsenek önkéntelen szemmozgásaim, hanem amikor én mozdítom meg őket, akkor fájdalmat illetve szédülést érzek.
2023. aug. 16. 15:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Jobb, ha orvoshoz fordulsz, nehogy nagyobb bajod legyen bellőle!
2023. aug. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!