Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision expressnél mennyibe...

Vision expressnél mennyibe kerül egy pár lencse a meglévő keretemhez?

Figyelt kérdés
Van egy klassz Ray Ban Aviatorom. Időközben szemüveges lettem, így már sajnos nem tudom hordani mert nem látok benne élesen. (-1.5/-1.75) Ehhez a kerethez szeretnék csináltani dioptriás napszemüveg lencsét, lehetőleg barna színben. Nem fényre sötétedőt, hanem sima, fix barna színezett lencsét, amivel normálisan tudok távolra látni. Szerintetek mennyibe kerülne? Gondolkoztam azon is, hogy veszek egy új keretet, de az enyém valami limitált kiadás volt, már nem kapni. :( Más meg nem tetszik.

2023. aug. 24. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia! A legjobb, ha be sétàlsz az Ofotértbe és kérsz az igényed szerint egy ingyenes felvilàgositàst. Meg fogjàk pontosan mondani, hogy mennyibe fog kerûlni. Van nekik egy uj ûvegûk ami zôld szinû, nagyon meg vagyok vele elégedve.
2023. aug. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha neked jobban megfelel a Vision Expressz ott is kapsz àrajànlatot ingyen.
2023. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem csináltattam még dioptriás napszemüveg lencsét csak sima dioptriás lencsét, de szerintem minimum 100k lesz a két lencse együtt, egyébként meg inkább még annál is több.

De majd írd meg ha hülyeséget mondtam :)

2023. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Alesa meg az ilyen netes webshopok kb 20-25 körül csinálják. Remélem azért 100k nem lesz. :)
2023. aug. 24. 23:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Dioptriás szemüvegnél a webshopot felejtsd el.

Ilyen klasszikus formájú napszemüvegbe minden optikában tudnak dioptriás lencsét rakni, bár a "kedvezmények" miatt valószínűleg jobban jársz, ha uj keretet is veszel hozzá.

Árban olyan 80-100e környéke lesz várhatoan.

2023. aug. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kaptam árajánlatot. 30-ból meglesz. Nem tudom, milyen 80-100 ezertől beszéltek.
2023. aug. 25. 13:35
 7/8 anonim ***** válasza:
na és honnan kaptad ezt az ajánlatot? megnézném az árlistájukat :)
2023. aug. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vision Express, WestEnd.
2023. aug. 25. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!