Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meglévő keretbe új lencse?

Meglévő keretbe új lencse?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az elmúlt egy hónapban már kezdett tönkremenni a keretem és kiderült, hogy javult a szemem, így most be kéne ruháznom egy teljesen új szemüvegbe. Körbejártam a város optikáit, de sehol sem volt egy normális keret százezer forint alatt (diák vagyok, nem vagyok elengedve :D), VISZONT a rossmannban találtam magamnak egy olyan jó kis keretet, nagyon kézenfekvő és nagyon tetszik. Ebben egyébként ilyen előre gyártott lencsék vannak (+3, +2,+2.5, nyilván olyanoknak, akiknek nem kell mindig szemüveg), az én szemem egyébként +2 és +2,5-ös. Vajon meg lehetne azt csinálni, hogy megveszem ezt a rossmannos szemüveget (nyilván nem olyan a minősége, mint egy optikásé, de nekem tökéletesen megfelelne, mivel csak tanuláshoz veszem fel, meg suliban órákon, de aztán szépen mindig el is van rakva) és elvitetném optikába lencsét rakatni bele? Nyilván nem vállalnak érte garanciát, de szerintem ennyit megérne ennyi használat mellett és már úgyis 15 éve szemüveges vagyok, és nagyon kevés keretet fogyasztottam, azok is azért lettek leváltva, mert kopott a színük. Na tehát szerintetek mennyire néznének rám csúnyán? Ismerek olyat,aki már csinált ilyet, neki megcsinálták. Mit gondoltok?

Elnézést, hogy ilyen borzasztó hosszú lett, de köszönöm, ha végigolvassátok és válaszoltok! :)



2017. jan. 13. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már sokszor vittem régi szemüveget, amikor erősebb szemüveg kellett és abba tették az új lencsét.
2017. jan. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ha jó bele a lencse amit felírnak neked simán. Ha meg erősködnek hogy náluk vedd valszeg le akarnak húzni.
2017. jan. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!