Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Fáj a szemgolyóm amikor...

Fáj a szemgolyóm amikor jobbra nézek!Okozhatja pl.klima?

Figyelt kérdés
2023. szept. 2. 00:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2023. szept. 2. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam szemszárazság és (akkor még kezdődő) kötőhártyagyulladás okozta, hogy fájt fel, oldalra nézni stb. Műkönnyet próbáld ki, képernyőzést csökkentsd, jó lenne ha mielőbb

eljutnál szemeszetre. Okozhatja akár a klíma, ha sok időt töltök klímás helyen, nekem teljes felsőlégúti gyulladásom lesz, ami rá szokott húzódni a szemre is. Nekem mondjuk eléggé le van robbanva az immunrendszerem.

2023. szept. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem eloszor a covid oltas mellekhatasa volt nagyon eros szemfajdalom. Aztan iden, mikor amugy enyhe betegseg volt, de erosen ereztem a szemgolyom, tesztet csinaltam, mert gyanus volt, es covidos voltam. Ferjemnek ugyanez volt. Elmult par nap utan.
2023. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Igazából azóta faj amióta itthon ventilátort használok és a buszon a klíma nagyon zavarja!jövőhéten elmegyek szemeszetre es remélem kiderül!
2023. szept. 2. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Okozhatja betegség is. De van aki érzékeny a klímára. Nekem egyszer a fél oldalam elkezdett fájni tőle, befejeztem a klímázást és gyorsan elmúlt.

Ezért ha nincs pusztító meleg, akkor csak a szobaventilátort használom, ami elég erős és halk hogy elviselhetővé tegye a meleget és csak a töredékét fogyasztja a klíma fogyasztásának. Még télen is ventilátorozok alacsony fokozaton, segít a hő elosztásában és a légmozgás szárítja a falakat, kisebb az esélye a penészedésnek.

2023. szept. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!