Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Jogosítvány megszerzéséig...

Jogosítvány megszerzéséig szemüveges lennék, akkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

Elkezdtem a KRESZ-t.

Előtte orvosi alkalmasságira kellett mennem, és megkaptam az alkalmasságit, de akkor tűnt fel számomra, hogy a bal szememmel nem látok már annyira jól, mint a jobb szememmel.

Az orvos a papírra nem írt rá semmit, hogy baj lenne a szememmel, de amúgy homályosan látok a bal szememmel és a táblát is alig láttam.


A kérdésem az lenne, hogyha a jogosítvány megszerzéséig szemüveges lennék, akkor ilyenkor mi a teendő ? Mert nyilván most az orvosi alkalmasságis papíron nincs semmi, hogy szemüveges vagyok stb. Csak ha időközben szemüveges lennék, akkor kell-e valamit intézni stb?


Remélem érthetően írtam le.

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!


2023. szept. 14. 05:58
 1/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem befolyásol semmit, sokan vannak így, közben lesznek szemüvegesek, na és. Ha kell szemüveg majd, akkor hordod és kész, nem kell új alkalmassági.
2023. szept. 14. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szemüveges vagyok de még sem kellene orvosilag a vezetéshez . Mert az egyik jó a másik picit gyengébb de ugye két szemmel jól látok.
2023. szept. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem írta rá orvosi papirodra ,hogy szemüveg használattal vagy alkalmas,akkor a jogsin sem lesz.De a te érdeked a jó látás .
2023. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!