Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szinte folyamatos szemlüktetés...

Szinte folyamatos szemlüktetés? Olyan mintha össze lennennének ragadva a szemem külső részei?( mindez főleg a jobb szememen)

Figyelt kérdés

19/L

Vajon ez mitől lehet van esetleg más is igy?

Nemreg voltam szemeszeten azt mondtak minden rendben van azonkívül hogy enyhén rövidlátó vagyok.

Hónap végén megyek ujra mivel multkor nem tudtak cseppeket rakni a szemembe. Ez a rangatozas meg az “össze ragadt” érzés azt hiszem csak a vizsgálat után jött.

Itt az a baj hogy én mindenre nagyon raparazok es egesznap erre koncentrálok. Van mikor jobb van mikor rosszabb. De a szemhejam is elég puha ha hozza nyulok ami igen csak furcsa.


Szerintetek ez valami nagy baj lehet ha azt mondtak hogy minden rendben van?

Vagy esetleg a félelemtől is erősödik?

Az a baj hogy ilyenkor a legrosszabbra gondolok hogy valami rossz betegségem van vagy egyszer csak nem látok hasonlok..


Legyszives normális valaszokat elore is köszönöm.



2023. okt. 3. 23:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Okozhatja stressz, de lehet szò ticrôl, blepharospasmus részjelensége is lehet. Javasolt magnéziumot szedni, a stressz csökkentése fontos ebben az esetben. Ha nem javulna, akkor keressél fel egy ideggyògyàszt.
2023. okt. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!