Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Csináltatott mostanában...

Csináltatott mostanában valaki szemüveget a vision expressnél? Értesítenek ha elkészül?

Figyelt kérdés
Amikor voltam azt mondták, hogy körülbelül 13.-án tudom átvenni majd a kész szemüveget. De elfelejtettem rákérdezni, hogy fognak-e erről értesíteni vagy csak menjek oda 13.-a után bármikor.
2023. okt. 13. 19:27
 1/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Szeszélyes. Először nekem megmondták maximum mikor lesz kész, akkor értesítettek, a következő alkalommal nem, mikor lejárt a határidő,rákérdeztem, akkor kiderült 3 hét után, hogy 1 hét alatt elkészült, csak technikai okok miatt nem értesítettek. De lehet ez csak nálam egy egyedi eset volt, szóval nem akarom leszólni őket.
2023. okt. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, Visionbe dolgozom. Fogunk szólni a megadott telefonszámon, vagy küldünk email-t. Ha nem akkor hívd fel az üzletet s kérdezd meg hogy kész van-e. Azt a rengeteg rendelést egyesével értesítik az alkalmazottak s küldenek emailt. Néha 1-1 elmarad.
2023. okt. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem is elmaradt. Az üzletbe szóltak, hogy amúgy napok óta kész van...
2023. okt. 26. 21:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Látás hónapja van. Halál. Nagyon sokan vannak :/
2023. okt. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!