Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Miért tikkel a szemem már 2...

Miért tikkel a szemem már 2 hónapja? Hogyan lehet elmulasztani?

Figyelt kérdés

2023. okt. 28. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálam egy hónapig volt ilyen, a túlterheléstől, és emiatti stressztől. Pihenés (szabadság) után múlt el magától, olyan két hét alatt.

Bár szerintem ez egyéni, hogy mikor múlik el, ha "csak" stressz áll a háttérben. Ha pihenés nem használ a problémára, neurológiai kivizsgálás szükséges, szerinzem.

2023. okt. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én magneziumot is szedtem rá, Mert valahol azt olvastam hogy annak a hiánya is okozhatja igy nem volt veszteni valóm mert nekem is jo par honapig tikkelt es mar idegeesitett. Mindenesetre a magnezium nekem bevalt segitett rajta
2023. okt. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen fáradt lehet a szemed. Szerintem kimerültél, csak erőltetheted az ébrenletet sokszor, amikor pihenni kellene.

Ha a meló, vagy tanulás mellett szoktál számítógépezni, vagy többet nyomkodod a telót, attól is lehet fáradtság.

Pihenj, aludj többet! Feküdj le időben, korán, minimalizáld a szemed terhelesét.

2023. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem akkor volt ilyen mikor kimerült voltam idegileg, fizikailag. De főleg sok stressz.

Jó a magnézium.. magne B6.. milgamma neuró.

Még okozhatja a nyaki csigolya is.

Csak a munkahely megszűnése után múlt el

jan. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pihenned kell! Kevesebb telózás, számítógép, TV, vagy egyéb elektronikai eszköz..
jan. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!