Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Egy Vision Express, Ofotért...

Egy Vision Express, Ofotért drágább mint a kisebb optikák?

Figyelt kérdés
Most csináltatnék először szemüveget. A környékünkön sok minden van, a fenti kettő is, de egy rakat kisebb optika is. Szabad időm viszont kevés, nem tudom merre induljak neki. Általánosságban melyik szokott olcsóbb lenni, az ilyen nagy cégek, vagy a kis üzletek? A választék nagyobb az ismert franchiseokban? Az Ofotértet, VR-t ugye meg tudom nézni neten, az alapján ott olyan húszezertől indulnak a keretek, de egy csomó ami tetszene az 40-50 ezer. Ezt azért kicsit sokallom, engem nem érdekel hogy Armani vagy Michael Kors keretem legyen. Ti hol szoktatok szemüveget csináltatni?

jan. 2. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolnám, hogy nyilván igen. Legalábbis évekkel ezelőtt így volt és akkor kórházi optikában kértem, de most konkrétan jobbat akartam csináltatni. Bár így is hasonlóan olcsóbb keretek közül válogattam, de színnel kapcsolatban nem adtam fel a vágyamat. Leértékelve 25-ezerért találtam és így reménykedtem jó megúszásban. Ellenben a lencsék is rendkívül drágák lettek és padlót fogtam. 90E lett az egész és így is 133E-ről csökkentette le az ügyintéző!
jan. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A Vision-ben csináltattam. Az Ofotért pedig amúgy annál is kicsit drágább volt 2016-ban, illetve tudtommal most is drágább.
jan. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sőt: Az Ofotért nagyon mocsok volt "elhagyott" szemüveggel kapcsolatban... A keretért csak a felét kellett volna fizetni, mégis csúnya summa volt és eredeti kedvezmény volt írva eredeti árból levonva.
jan. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!