Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Nem kaptam meg az alkalmassági...

Nem kaptam meg az alkalmasságimat a munkához, mert sokat romlott a szemem. Kaptam egy beutalot a rendelő intézetbe, 3 hét múlva van időpont. Hogyan zajlik ez az egész vizsgálat es az utána lévő dolgok ?

Figyelt kérdés

jan. 19. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

A szokásos, tábla olvasás, gépi vizsgálat, hasonlók. Ha az oka pl. cukor, akkor labor. Majd felír szemüveget és/vagy műtétet.

És után, ha olyan a melód és a szemed, talán újra dolgozhatsz.

jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És ha szemüveget ír, azzal a papírral el kell menjek egy optikaba, ott újra megvizsgalnak ? Vagy az alapján a papír alapján elkeszitik, ott csak keretet választok. Bocsánat de meg soha nem volt senkinek a családban, ezért nem tudom :)
jan. 19. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Az optikában már nem kell, hogy újra megvizsgáljanak. Nem is mindegyikben van szemészorvosi rendelés.
jan. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen meló és hány dioptria?
jan. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Gyogyszerkiado szakasszisztens vagyok, 6 órában nézem a monitort. A dioptriat nemtudom. Csak annyit mondtak hogy egy év alatt nagyon sokat romlott. És kaptam egy beutalót. Egy éve elvileg 0,9 volt most meg 2,2 ? De ezt a sima leolvasó tábla alapján mondták. De nem értek hozzá. Mert egyébként annyira nemt arcom rossznak a latasomat, igaz ne is a legjobb de azért látok :D
jan. 19. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!