Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Olcsó dioptriás szemüvegről...

Olcsó dioptriás szemüvegről mi a véleményetek ?

Figyelt kérdés

Például erről a weboldaléról : [link]


ÖSSZEHASONLÍTVA A DRÁGÁBB OPTIKUSNÁL KAPHATÓAKHOZ ! ÍGY ÉRTEM KÖSZÖNÖM!



jan. 22. 17:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha csak olvasáshoz kell szemüveg, nincs más egyéb gond a szemmel, pl. szemtengelyferdülés, és ezt szemész állapította meg, akkor jó és elég egy megfelelő dioptriás bármelyik üzletben, neten kapható szemüveg. Szemész(is) a főnököm, ő ajánlotta nekem, miután megvizsgálta a szemem.
márc. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az, hogy nekem nem egyforma a ket szemem. Az olcso dioptrias szemuveggel nagyon jol lattam, de az egyik szemem iszonyuan elfaradt es hunyori volt, evekig. Aztan szemeszhez mentem, es kiderult, a jobban lato szemem faradt a masik helyett. Azota csinaltatok ketevente kb.

Viszont ugyanide a ferjem is eljar szemvizsgalatra, mindig azonos nagyjabol a ket szeme, es bar arulnak kereteket, mondjak, hogy nyugodtan hasznaljon kesz boltit.

Egyszoval meg kell nezetni. Hosszabb olvasasnal mar arthat, ha neked is eltero a ket szem.

márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!