Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit mondjak a szemésznek,...

Mit mondjak a szemésznek, hogy felírjon árpa eltávolító műtétre? 22/l

Figyelt kérdés
Szerintem holnap jön el a napja, hogy újfent szemészhez fogok menni... 2023-ban jött ki az évesen visszatérő, és ahogy szokott lenni, még mindig van. Korábban írtam már ki kérdést, de azt írták, hogy magán. Az nekem nem fér bele. Nincs pénzem magánra, jelenleg egyedüli családfenntartó vagyok itthon, mert apám nem tud dolgozni néhány hónapig, de anélkül sem akarok 50 ezret fizetni egy kis vágásért, amit ingyen megcsinálnának. Több szemésznél megfordultam, mindig máshoz kerültem. Flegmák voltak, nemtörődömök. Felírtak krémet, nem használt, felírtak másikat, az sem használt, felírták ugyanazt annak ellenére, hogy mondtam, nem használ. Műtétet kértem kismilliószor, mindig elutasítottak, kvázi az adott évszakra hivatkozva. Nem jó tavasszal, nem jó nyáron, nem jó ősszel, nem jó télen. Pár hónapja teljes munkaidőben dolgozok egy gyorsétteremben, konyhán. Nekem mindegyik évszakban nyár van bent, kint és bent is annyit tudnék tenni, hogy lefedem azt a szememet. Ezt mondtam is még régebben, a szemem lefedését, amikor 18 alatt voltam és nem dolgoztam sehol, de se így, se úgy. Most már nagyon elegem van. A jobb szemhéjamon van, és nagyon csúnya. Nem fáj, azonban a tudat, hogy minden évben előjön és több hónapig az arcomon van, átkozottul idegesít. Mit mondjak a szemésznek, hogy felírjon műtétre a hülye krémek felírása helyett?
febr. 18. 22:49
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Az gondolom nem lenne célravezető, hogy azt mondom, ha ennyire nem érdekli őket, mondják meg kereken, azonban nincs pénzem magánba menni. Finoman fogalmazva. Szóval mit kéne mondanom, hogy egy vagy közel egy évtized múltán megszabaduljak ettől? Tudom, hogy visszatérhet, de ez engem nem érdekel. Legalább egyszer szűntessék meg.
febr. 18. 22:53
 2/18 anonim ***** válasza:

Próbalj sebészetre menni és ott levetetni.

Vagy a Mária utcában biztos megcsinálják.

Mondd meg, zavar a munkádban.

Jobbulást.

febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom. Az előbb online kérvényeztem időpontfoglalást a sebészetre... bármikorra. Remélem, hogy kapok.
febr. 18. 23:12
 4/18 anonim ***** válasza:

Szegény, borzasztóan sajnálom.

Nekem is régen mindig kijött, de egyszer csak elmúlt.

Az vajon nem jàrható út, hogy a haziorvosod adjon sebészetre beutalót? És akkor kikerülöd a szemészetet ilyen formában.

Mondd meg a háziorvosnak, hogy többször probàlkoztál màr kerni a műtétet, de csak kenőcsöt adnak, ami nem hasznàl. Mondd meg, hogy nagyon zavar a melóban...egy próbat megér! Hatha

febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Jó napot kívánok, én Pintér Sándor gyereke vagyok, és maga?
febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez most hogy jön ide?😃
febr. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

6.

Protekció...

febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ja😃😃😃 és Pintér Sándor gyereke a gyakori kérdésen akarja megmutatni, hogy neki protekciója van😂

Hát ez rohadt jó 😃

febr. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Pintér Sándor gyereke, akkor a kórhazakba is latogass el, hogy az àttétes daganatos betegek ne a folyosóra legyenek kitolva. Vagy a kismamák ne kapjanak már kesleltetőt, mert hétvégén nincs szüleszet...
febr. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

8.

Nem, ezt kell mondania majd a dokinak.

febr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!